Która z gier Totalizatora Sportowego jest najlepsza?

Obecnie gry liczbowe nadal najczęściej kojarzone są z grą Duży Lotek. Choć obecnie ta gra nazywa się Lotto, to jednak stara nazwa nadal jest doskonale rozumiana nie tylko przez stałych graczy, ale także przez osoby, które nigdy nie zakupiły kuponu. Czy jednak to właśnie gra Lotto jest najlepsza, jeśli chodzi o obstawianie?
Trudno jest określić, która z gier oferowanych przez Totalizatora Sportowego rzeczywiście jest najlepsza. Zależy to od tego, jakiej nagrody oczekuje osoba, która decyduje się na wysłanie wybranych liczb. W przypadku tak zwanego Dużego Lotka prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej jest bardzo niskie.

 

Niższe jest jedynie w takich grach jak Multi Multi Plus oraz Eurojackpot. Jednak należy pamiętać, że w przypadku kumulacji główna wygrana może wynosić nawet kilkadziesiąt milionów złotych, co jest dość atrakcyjne w stosunku do innych gier.
Wiele osób zdecyduje się raczej na grę ekstra pensja. Łącznie wygrana w przypadku tej gry to około jeden milion złotych, jeśli oczywiście chodzi o zakład bez stawki. Trzeba jednak pamiętać, że wygrana wypłacana jest w ratach, co miesiąc przez dwadzieścia lat. Wyniki lotto można znaleźć w kolekturach i na stronie internetowej.